Bizi Takip Edin!
Biz Kimiz?

Firmamız 2012 yılından beri, endüstriyel reklamcılık alanında, tasarım üretim ve uygulama aşamalarında çözümler sunmaktadır.

Entegre ürün ve hizmet üreten bir firma olarak; etkili bir deneyim oluşturmaya yönelik üretim süreciyle, müşterilerimize özel çalışma alanlarıyla, tüm markalarımıza değer yaratma misyonu ile çalışan bir kuruluşuz.

Her biri alanında uzman ve tecrübeli bir kadro ile hizmet veren Reklamdayız ailesi, proje uygulamaların yanı sıra, imalat ve montaj süreçlerini de başarıyla gerçekleştirmektedir. Bünyemizde her türlü ihtiyacı karşılayabilecek altyapımızla ve alanında söz sahibi iş ortaklarımızla kaliteyi esas alıyoruz.

Müşterilerimizin markalarına değer katarak güvenilir, kaliteli, saygın ve yenilikçi yapımızı sürdürmek hedefi ile çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Üretim tesisimiz ile tüm kurumsal kimlik çalışmalarının aynı yerde yapılabildiği bir firma olarak bir markanın tüm ihtiyaçlarını aynı alan içerisinde gerçekleştirebiliyoruz.

Reklamdayız ailesi olarak sektörde söz sahibi ve güvenilir bir iş ortağı olmaya ve markalarımızla birlikte büyümeye devam edeceğiz.

NE YAPIYORUZ?
Ürettiklerimizle Markanıza Değer Katıyoruz

Reklamdayız markasının hizmet yelpazesini öğrenmeye ve imza attığı projeleri incelemeye ne dersiniz?

NASIL YAPIYORUZ?
Digital baskıda çevre ve doğa bilincinde olan firmamız:

Makine Parkurunda, UV ve LATEX teknolojisini kullanıyor. Metal ve ahşap atölyelerimizde üretiminde CNC ve
LAZER tezgahlarına sahip olup, metal, akrilik, alüminyum ve ahşap ürünleri yüksek kalitede ürünler haline getiriyoruz.

İş güvenliği ve eğitim sertifikalarına sahip olan uzman kadromuzla ve araç filomuzla yurt içi ve yurt dışı montaj ve montaj sonrası teknik hizmet vermekteyiz.

Referanslar
Blog
HABERDAR OLUN
Ürün ve hizmetlerimizden haberdar olun
Dezenfektasyon Kataloğumuz